Hak İhlali Bildirisi

ev-dekorasyonu.net üzerindeki bütün yazılar ev-dekorasyonu.net web sitesine aittir. Bunlar harici görsel materyaller YoutubeVimeo gibi video paylaşım siteleri yada Flickr gibi paylaşım sitelerinden link vermek koşuluyla kullanıma açılmış olanlardan özenle seçilmektedir. Bunlar haricindeki dekorasyon ürünlerinin tanıtımı amaçlı kullandığımız ürün fotoğrafları da ilgili sitelerden alınmakta olup, bu görselleri eklediğimiz yazıların içerisinde, bu kaynak sitelere atıfta bulunulmakta ve link verilmektedir. Tabii ki doğal hakkı olarak her hak sahibi olan tüzel veya gerçek kişi sitemizde atıfta bulunulup, link verilerek kullanılan görsel materyallerde şirketinin veya şahsının yayın haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğü taktirde bizimle info@ev-dekorasyonu.net  e-mail adresinden iletişime geçerek görselin kaldırılmasını talep edebilir.

Bu konu ile ilgili bize ulaşan talepler incelenecek, talep yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler site üzerinden kaldırılacaktır.

 

Görsek Materyalin Kaldırılması Konusunda İhlal Bildirimi

Tarafımıza gönderecek olduğunuz ” İhlal Bildirimi ” için lütfen aşağıdaki adımları izleyiniz. Gönderecek olduğunuz ihlal bildiriminde eğer hak sahibi değilseniz, yanlış yönlendirme ve bildirimde tarafımızca oluşacak olan masraflardan sorumlu tutulacağınızı unutmayınız.

Talebinizin daha hızlı işlem görmesi için lütfen aşağıdaki şablona uyunuz.

1. Telif hakları olduğuna inandığınız belgenin (“https://dekorekrani.com/dekorasyon/”) gibi tam linki.

2. ev-dekorasyonu.net’ un size ulaşabilmesi için gerekli bilgiler. (Tercih E-Posta Adresi)

3. Bu beyanı mailinize ekleyiniz. “Yukarıda belirttiğim internet adresinde yayınlanan görsel materyal telif haklarımı ihlal etmektedir. Bu dökümanın tarafıma ait olduğunu kabul ederim. Yalan bir beyanda bulunmam halinde oluşacak olan yasal hükümleri kabul eder ve maddi yükümlülüklerden tarafımın sorumlu tutulmasını talep ederim.”

Talebinizin işleme alınması için lütfen yukarıdaki şablona uygun bir e-posta gönderiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ev-dekorasyonu.net