Modern Küvet Tasarımları

Ev dekorasyonu tasarımcılarının ilgisini en çok çeken alanlardan birisi de banyolar. Belki bu nedenledir ki son derece ilginç küvet tasarımlarına hemen hemen her gün bir yenisi daha ekleniyor.

Küvetler tarihin bol kumlu Mısır kalıntılarından bu yana insanoğlunun hayatındaki yerlerini ve önemlerini koruyorlar. Milattan önce üç bin üç yüz yılında Mısır’da tekne şeklindeki tasarımıyla banyo yapma alanı olan küvetler, günümüzde oldukça farklı şekillerde karşımıza çıkabiliyorlar.

Modern Küvet Tasarımları
Banyo Küvet Modelleri – Dekorasyon Dünyası

Banyo yapmanın en keyifli yanıdır küvetler aslında. Sıcak suyun içinde vücudun gevşeyerek kirinden arınması kadar rahatlatıcı ne olabilir ki? Eh rahatlığın bu denli önemli olduğu bir ev bölümünde dekoratifliğin parmağı olmazsa olur mu hiç?

Yaratıcı fikirleriyle tasarımcılar, o basit tekne şekilli küvetleri karşımıza oldukça ilginç formatlarda çıkartıyorlar. Kimi zaman yarım bir fındık kabuğu, kimi zaman karşıdan bakınca üçlü koltuk, bazen bir sürat teknesi, bazen dev bir lavabo, bazen yerdeki küçük kuş havuzu, bazen şeffaf yanları ve ergonomik dizaynıyla erotik bir su haznesi ve birbirinden farklı yüzlerce şekilde karşımıza çıkan küvetler, kuşkusuz günümüzde banyoların en önemli görsel öğeleridir.

Yazar: Admin

Merhaba ev dekorasyonu fikirlerinin yer aldığı evdekorasyonlari.net e hoş geldiniz. Amacım sizler için en güzel ve sıradışı dekorasyon fikirlerini ve ev dekorasyon modellerini göstermek. Umarım sizde evinizi istediğiniz gibi dekor edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir